Bízunk munkatársainkban!

A HARIBO egy nemzetközi, családi tulajdonban lévő átlagon felüli fejlődési dinamizmussal rendelkező cég. A HARIBO Hungária Kft. a HARIBO leányvállalata, egy erős, hazai gyártóbázissal rendelkező, a teljes cukorka szegmensben stabilan piacvezető pozíciót betöltő vállalat. Munkatársaink a vállalati sikerek garanciái és nagymértékben hozzájárulnak a vállalat fejlődéséhez. Csatlakozz Controlling csapatunkba Specialist Controlling munkakörbe.

Specialist Controlling

A munkakör célja:

Leendő munkatársunk fog segíteni bennünket a vállalati pénzügyi kontrolling folyamatunk működtetésében és fejlesztésében, támaszkodva a multinacionális gyártóvállalati releváns tapasztalatára, elemző - és kommunikációs készségére.

A Rád váró válogatásunk:
  • Árkalkulációk, gazdaságossági számítások készítése
  • Elő- és utókalkulációk készítése
  • Költség-, kockázatelemzések készítése a felső vezetés számára
  • Aktív részvétel a havi zárási folyamatokban
  • Aktív részvétel az éves tervezési folyamatban
  • Transzferár számítások elvégzése
  • Működési költségek nyomonkövetése
  • Heti, havi és negyedéves jelentések/riportok készítése
  • Döntéselőkészítő anyagok készítése a vállalkozás üzleti, gazdálkodási tervének kialakításához
  • Az üzleti terv teljesítésének követése, terv és tény adatok összevetése, összehasonlító elemzések készítése
  • Aktív részvétel ad-hoc projektekben
Az állás betöltéséhez szükséges hozzávalók:
  • Felsőfokú (BSc) gazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves, termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office alkalmazások ismerete, Excel függvények magasszintű használata
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos hozzáállás
  • Magas szintű precizitás, pontosság, megbízhatóság a bizalmi munkakörnek megfelelően
  • Folyamat és rendszerszemlélet
  • Kitűnő elemző képesség, analitikus és logikus gondolkodás
  • Határozott, proaktív személyiség
Előnyt jelent:
  • SAP ismeret
  • Könyvelési ismeretek
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Power BI ismeretek
Amivel mi színesítjük munkatársaink világát:
  • Biztos nemzetközi élelmiszeripari háttér
  • Kiemelt alapbér
  • Cafeteria juttatás már próbaidő alatt is
  • 13 havi fizetés
  • 100% bérlet támogatás
  • Havi dolgozói ajándék cukorkacsomagok
  • Dolgozói cukorvásárlás nagyon kedvező áron
  • Céges rendezvények
  • Ünnepi HARIBO ajándékcsomagok
  • Dolgozói mobilelőfizetés program
  • Fejlődési lehetőség cégen belül
Küldd be online jelentkezésedet!

Legyél Te is a HARIBO család tagja. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és az alapvető elvárásainknak megfelelsz, kérjük, küldd el önéletrajzod nettó bérigény megjelölésével.